Zostań Hakerem – ABC Jailbreakingu

Szmat czasu temu Stefan Esser opublikował własną prezentację multimedialną dotyczącą poszukiwania exploitów na iOS jak i samego patchowania jadra systemowego iOS. Długo zastanawiałem się czy warto o tym pisać ze względu na dość zaawansowany charakter prezentowanych treści.

Nie łudzę się, że od tego artykułu każdy kto go przeczyta zmontuje układ i zacznie bawić się w hakera. Mimo wszystko pominiecie tego tematu było z mojej strony ignorancją. Sam się sobie dziwię dlaczego odebrałem potencjalnym chętnym możliwość zasięgnięcia tych podstawowych wiadomości właśnie z AppleiPads. Jeśli choćby jedna osoba zainteresuje się tematem iOS Jailbreakingu uznam to za ogromny sukces a być może za jakiś czas wreszcie ktoś z Polski będzie zarabiał dziesiątki tysięcy dolarów z dotacji od szczęśliwych posiadaczy Jailbreak’a na nowym iOS jak GeoHot, Pod2g, Sefan Esser czy Comex, który koniec końców został zatrudniony w firmie Apple.

Tego życzę sobie i wszystkim czytelnikom. Niech cały świat ponownie usłyszy o tym małym nadwiślańskim kraju z centralnej Europy. Link do prezentacji Essera: BH_US_11_Esser_Exploiting_The_iOS_Kernel_Slides

Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! obserwuj  AppleiPads.pl  na  Blipie,  Twitterze,  Flakerze,  Facebooku, przez  RSS lub Google+.  Każda  ‘Lubiąca’  osoba  przyczynia  się  do  codziennego  wzrostu  chęci  napisania  kolejnego  artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
iPad 2 pozbawiony przycisku Home
AppleiPads.pl - Przepraszamy
Jak zainstalować iMovie na iPadzie 1 generacji?
[HOW TO] Untethered Jailbreak iOS 4.3.1 za pomocą PwnageTool 4.3 i Sn0wbreeze 2.5
Aplikacje z Android Market na iPad 2
[FIX] Downgrade 06.15.00 dla wszystkich!
Świetna koncepcja Apple'owego Zegarka iWatch!
Adapter złącza Lightning do MicroUSB już do kupienia w Apple Store
Jak sprzedaż iP przyczyniła się do wzrostu sprzedaży Maców?
Verizon, Sprint i AT&T potwierdzają wieści o iPadzie 128GB
evasi0n Jailbreak dla iOS 6.1.2 dostępny publicznie
iPad znów wygrywa z konkurencją!
Natywna klawiatura Emoji w iOS 7 ? Jak ją włączyć ?
Tim Cook odwiedził szpital, w którym używane są tablety iPad
Apple pokaże transmisję z imprezy, na której zobaczymy nowe iPady
iOS 8 jednak nie taki zły, działa na 60% urządzeń