Apple znowu na topie! Rekordowe wyniki sprzedaży!

Tego raczej mało kto się spodziewał. Wielu z nas śledzi bardzo dokładnie trend kursu AAPL na giełdzie (Apple Inc.) i już chyba powoli do każdego z nas zaczynało docierać, że Apple bez Jobsa to po prostu nie Apple i to się zwyczajnie nie może udać. AAPL leciał w dół jak jabłko na głowę Einsteina albo ilość miejsc pracy za rządów PO.

Zrzut ekranu 2013-01-23 (godz. 23.27.13)

I nie prawda. Apple opublikowało dosłownie chwilę temu wyniki finansowe za miniony kwartał. Przypomnijmy, że obejmował on nowego wprowadzenie na rynek nowego iPhone 5, iPad 4 i iPad Mini. Dzięki nim zapewne Apple pobiło kolejny rekord kwartalnej sprzedaży! 54,5 miliarda dolarów przychodu, 13,1 miliarda dolarów czystego zysku, 47,8 miliona sprzedanych iPhone (!), 22,9 miliona iPadów, 4,1 miliona Maców i 12,7 miliona iPodów to kapitalny wynik zważywszy na oczekiwania.

Giełda zareagowała niemal natychmiast i w tej chwili Apple już pnie się ponownie w górę. Jak szybko i czy w ogóle dosięgnie szczytu (prawie $700) ?

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPads.pl na BlipieTwitterzeFlakerzeFacebooku, przez  RSS lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...